Weather by Freemeteo.com
Trenutno aktivnih Gostiju: 22 
Program 196. samoborskog fašnika

Donosimo detaljan program 196. samoborskog fašnika  2022. godine. Samoborski karneval ove 2022. godine će se održati od 18. veljače do 1. ožujka, sukladno epidemiološkoj situaciji i mjerama.
 
Program 196. samoborskog fašnika 2022. godine.
 
 
18.2. Petak

Otvaranje 196.samoborskog fašnika

 19:00 Sudar and Brass Otvaranje 196. Samoborskog fašnika:
predaja ključeva i proglašenje Slobodne Fašničke Republike Gradska uprava Srednjoškolski fašnik: ETUŠ 
 
20.00 Gost večeri Jole
 
19.2. Subota 
 
 10:45 DZ Pikići
11:00 Povorka osnovnih škola: OŠ Samobor, OŠ
Rude , OŠ Sveti Martin, OŠ Milan Lang
12:30 PK Point
15:15 IZBOR obiteljska maska
13:30 Kod zdenca - Cirkultura
16:30 – 18:00 Živa legenda
18:00 Vanjske gostujuće grupe: Halubajski
zvončari Viškovo, Pikači Selnica, KUD
Repušnica , Makarska rivijera, KUD Lafra
Turčišće, Udruga Kalinka Međimurje,
Kapelski krampusi - SLO, Koranti Rogoznica
SLO, KU Tome Krnjeval Biograd na moru,
The Mask Dobova – SLO, UG Krč Primošten,
KUD Trenk Nova Gradiška, KG Špažićari
Kostrena, Petrajski Kurenti Petrijanec
Izbor pojedinačnih i grupnih maski
20:00 Gost večeri Psihomodo Pop 
 
 TRG SRAKINIH MALIŠANA
12:00 – 16:00 Šareni svijet - Dječja predstava,
 animacije s balonima, mađioničar
 Japa, Miki i Minnie, glazbena
 animacija, zabavne igre
 i predstavljanje maski
11.00 – 15:00 ZOO – Zagreb
 Edukativne radionice - igraonice
 
FAŠNIČKO KLIZALIŠTE
11:00 – 13:00 Igre na ledu - Športići
16:00 – 18:00
Nogomet – Fašnička Liga prvaka mjesnih odbora
i gradskih četvrti – SK STARS Gradna, Samoborski Otok, Južno
naselje, Kolodvorsko naselje, Gradna 2,Medsave, Podložnice,
Podvrh, Domaslovec, Konšćica, Lug Samoborski, Sveti Martin,
Petkov breg, Celine, Perivoj, Rakovica


20.2. Nedelja
 
 TRG FAŠNIČKIH VELIKANA
 
11:00 – 13:00 Srakotrk– OK Japetić
11:00 DZ Bajka, Mažuret klub Unity S, Polaznici
solističkog programa Slavuji i Slavujčeki,
DV Potočić Tuheljski Cirkultura, DZ Kikići i
Genijalci, ŠPK Samobor
13:00 Izbor obiteljske maske
Proglašenje Srakotrka
13:30 Kod zdenca - Cirkultura
15:00 Povorka mjesnih odbora: Celine,
Konšćica, Rakov Potok
Izbor pojedinačnih i grupnih maski
16:30 Gost večeri Gazde
 
TRG SRAKINIH MALIŠANA
 
12:00 – 16:00 Šareni svijet - Dječja predstava,
 animacije s balonima, mađioničar
 Japa, Miki i Minnie, glazbena animacija,
 zabavne igre i predstavljanje maski
11.00 – 15:00 ZOO – Zagreb
 Edukativne radionice - igraonice
 
FAŠNIČKO KLIZALIŠTE
11:00 – 13:00 Fašničko klizalište
16:00 – 18:00 Igre na ledu - Športići

25.2. Petak
 
 TRG FAŠNIČKIH VELIKANA
20:00 Gost večeri Hladno Pivo


26.2. Subota
 
 TRG FAŠNIČKIH VELIKANA
 
11:00 povorka dječjih vrtića: Mali prijatelji,
Potočić, Osmijeh, Dječji grad, Izvor, Grigor
Vitez
12:30 Udruga Balans Code
13:00 Izbor obiteljske maske
13:30 Kod zdenca – Rudek Strašni
16:30 – 18:00 Živa legenda
18:00 vanjske gostujuće grupe: Etnološko
društvo Prforcenhaus Kostanjevica na
Krki SLO, KUD Vetrnice Kidričevo SLO,
Garaža Baćina Ploče, Udruga Potkalnički
plemenitaši Gornja Rijeka, Udruga Mame
i Limena glazba Cavtat, Manjgure Župa
dubrovačka, Udruga žena Štefanec, FD
Međimurske krave, Župski Gospari Gusari,
KUD Srce Koprivnica, KUD Potkalnički Kraj
Križevci
Izbor pojedinačnih i grupnih maski
20:00 Gost večeri MLADEN GRDOVIĆ
 
TRG SRAKINIH MALIŠANA
 
12:00 – 16:00 Šareni svijet - Dječja predstava,
 animacije s balonima, mađioničar
 Japa, Miki i Minnie, glazbena
 animacija, zabavne igre
 i predstavljanje maski
11.00 – 15:00 ZOO – Zagreb
 Edukativne radionice - igraonice
 
FAŠNIČKO KLIZALIŠTE
11:00 – 13:00 Fašničko klizalište
16:00 – 18:00 Igre na ledu - Športići
 
 27.2. Nedelja
 
 TRG FAŠNIČKIH VELIKANA
 
11:00 Polaznici solističkog programa Slavuji
i Slavujčeki, DZ Kikići i Genijalci,
Stupničke mažoretkinje, DZ Zagrebački
anđeli, Cirkultura, DZ Bajka, DZ Strmečki
mališani, PZ Zagrepčanke i dečki
13:20 Izbor obiteljske maske
13:30 Kod zdenca – Rudek Strašni
15:00 Povorka mjesnih odbora: Klake, Hrastina,
Južno naselje, Rude
Izbor pojedinačnih i grupnih maski
16:30 – 18:30 Gost večeri KLAPA CAMBI
 
TRG SRAKINIH MALIŠANA
 
12:00 – 16:00 Šareni svijet - Dječja predstava,
 animacije s balonima, mađioničar Japa,
 Miki i Minnie, glazbena animacija, zabavne
 igre i predstavljanje maski
11.00 – 15:00 ZOO – Zagreb
 Edukativne radionice - igraonice
 
FAŠNIČKO KLIZALIŠTE
 
11:00 – 13:00 Fašničko klizalište
16:00 – 18:00 Igre na ledu - Športići
 
 
1.3. Utorak
 
 TRG FAŠNIČKIH VELIKANA
 
18:30 – 19:00 muzika DJ
19:00 Fašnička povorka, Sudar and Brass
 Dodjela nagrada Fašničke galge i
 Srakino gnezdo
 Dodjela Pehara fašničke lige prvaka
 Dodjela nagrada za najbolje mjesne odbore
 Dodajela nagrada za najbolje
 maskiranu obitelj
 Izbor najboljih pojedinačnih i grupnih maski
 Suđenje Princu Fašniku
 Gost večeri Gibonni


 
 

 


 

Copyright © Zabranjena je upotreba tekstova i fotografija bez pismene dozvole. Kontakt info@samoborci.com 2016. All rights reserved

Samoborci.com By - Joomladesigns.co.uk