Dolazite li na dane Rudarske greblice ?
 
Weather by Freemeteo.com
Trenutno aktivnih Gostiju: 55 
Program 190. samoborskog karnevala

Samoborski fašnik 2016. će početi več u siječnju i trajati će od 29. siječnja do 9. veljače 2016. Program samoborskog fašnika pogledajte u nastavku...

 

PROGRAM 190. SAMOBORSKOG FAŠNIKA
 
PETAK, 29. siječnja 2016.
TRG FAŠNIČKIH VELIKANA
18:00      Otvorenje Fašnika
18:30      Dolazak povorke  
                Predaja ključeva i svečano proglašenje Slobodne Fašničke Republike
19:00      Srednjoškolski fašnik: Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Srednja strukovna škola,  Ekonomska, trgovačka   
i ugostiteljska škola, Centar Lug
19:30      Izbor pojedinačnih i grupnih maski
20:00      Gost večeri: Jole
FAŠNIČKI ŠATOR
19:00      Daddy cool bend / Bend 4 za 5

SUBOTA, 30. siječnja 2016.
TRG FAŠNIČKIH VELIKANA
10:00      Dječji fašnik - maskirane dječje grupe i zborovi: DZ Bim-bam-bom, DV Maksimir, PK Point, DV Smokvica,
ŠRD Ritam zona, DZ Čarobni zvuci, PS Cro dance& PS  La dance, DND Brestača, Udruga Razbribriga, KUD Veseli šokci
11:00      10. Srakotrk – organizator OK Japetić (do 13:00)
13:30      Izbor najbolje maskirane obitelji
14:00      Ležerno popodne – gostujuće maskirane skupine iz Hrvatske i Slovenije, plesne grupe, KUD-ovi,
komičari, lokalni glazbeni sastavi
19:30     
Izbor pojedinačnih i grupnih maski  
20:00      Gosti večeri: Baruni
TRG SRAKINIH MALIŠANA - SRAKAfest 
10:00 – 17:00  Legići igraonica (organizator Klub Kockica), Mala dvorana POU Samobor
12:00 – 15:00  Šareni svijet, predstave za djecu
FAŠNIČKI ŠATOR
19:00      Grupa Pirati / Black and White

NEDJELJA, 31. siječnja 2016.
TRG FAŠNIČKIH VELIKANA
10:20      Dječji fašnik – dječji zborovi Pikići i Samoborček
11:00      Povorka dječjih vrtića – Mali prijatelji, G. Vitez, Potočić, Osmijeh, Obzori, Izvor  
12:15      Frozen by Balans – predstava i plesne grupe
13:30      Izbor najbolje maskirane obitelji
14:00      Minea
15:00      Povorka mjesnih odbora i alegorijskih kola
                MO Veliki i Mali Lipovec, MO Podgrađe Podokićko, MO Domaslovec, MO Vrbovec              
18:00      Gost večeri: Bend 4 za 5
19:30      Izbor pojedinačnih i grupnih maski  
20:00      Lokalni band
TRG SRAKINIH MALIŠANA - SRAKAfest 
10:00 – 17:00  Legići igraonica (organizator Klub Kockica), Mala dvorana POU Samobor
12:00 – 15:00  Šareni svijet, predstave za djecu
NOVI TRG KOD POŠTE - ETNOcest
12:00 - 19:00  Tabori mjesnih odbora
FAŠNIČKI ŠATOR
Cjelodnevni animatori za djecu, DJ Škaro
18:00 Bend Fiškali

 
PETAK, 5. veljače 2016.
TRG FAŠNIČKIH VELIKANA
18:00      Gostujuće maskirane grupe iz Hrvatske i Slovenije
19:30      Izbor pojedinačnih i grupnih maski
20:00      Gost večeri: Crvena jabuka  
FAŠNIČKI ŠATOR
19:00      Grupa Vigor / Black and White

SUBOTA, 6. veljače 2016.
TRG FAŠNIČKIH VELIKANA
10:00     
Dječji fašnik - predstavljanje maskiranih dječjih grupa i zborova:DZ Zagrebački anđeli, DV Tintilinić, DZ Bajka,
DV Malešnica, DZ Medenjaci, PZ Zagrepčanke i dečki, DZ Kikići i genijalci, DV Zeko, Udruga Razbribriga,
Gospel zbor Sunce, Unity S. 
13:30      Izbor najbolje maskirane obitelji
14:00      Ležerno popodne – gostujuće maskirane skupine iz Hrvatske i Slovenije, plesne grupe, KUD-ovi,
komičari, lokalni glazbeni sastavi
19:30      Izbor pojedinačnih i grupnih maski
20:00      Gosti večeri: Dječaci
TRG SRAKINIH MALIŠANA - SRAKAfest 
10:00 – 17:00  Legići igraonica (organizator Klub Kockica), Mala dvorana POU Samobor
12:00 – 15:00  Šareni svijet, predstave za djecu
KLIZALIŠTE - bivša vojarna Taborec
12:00 - 14:00 Metloboj – hokej s metlama, organizator KHL Srake
14:00 - 15:00 Krafling – boćanje s demižonima
*Sanjkaški klub Zavojec – sanjkanje za sve, ako ima snijega
FAŠNIČKI ŠATOR
19:00      Daddy cool band / DJ
 
NEDJELJA, 7. veljače 2016.
TRG FAŠNIČKIH VELIKANA
10:40      Dječji fašnik – dječji zbor Smješak
11:00      Povorka osnovnih škola – OŠ Samobor, OŠ Rude, OŠ Mihaela Šiloboda, OŠ Milana Langa, OŠ
Bogumila Tonija  
13:00      Kim Verson i band
13:30      Izbor najbolje maskirane obitelji
15:00      Povorka mjesnih odbora i alegorijskih kola
                MO Podvrh, MO Celine, MO Konščica, MO Gradna, GČ Giznik Anindol 
18:00      Gost večeri: tamburaški sastav Od sumraka do zore
19:30      Izbor pojedinačnih i grupnih maski
20:00      Lokalni band
TRG SRAKINIH MALIŠANA - SRAKAfest 
10:00 – 17:00  Legići igraonica (organizator Klub Kockica), Mala dvorana POU Samobor
12:00 – 15:00  Šareni svijet, predstave za djecu
NOVI TRG KOD POŠTE - ETNOcest
12:00 - 19:00  Tabori mjesnih odbora
FAŠNIČKI ŠATOR
Cjelodnevni animatori za djecu, DJ Škaro
18:00 Bend 4 za 5 / Arena bend

UTORAK, 9. veljače 2016.
TRG FAŠNIČKIH VELIKANA
18:30      Fašnička povorka
Finalno predstavljanje pojedinačnih i grupnih maski
                Dodjela nagrade Fašničke galge za životno djelo
Dodjela nagrada Srakino gnezdo
                Dodjela nagrada za najbolje mjesne odbore
Dodjela nagrada za najbolje pojedinačne i grupne maske 
                Suđenje Princu Fašniku
                Vatromet 
                Gost večeri: Miroslav Škoro
FAŠNIČKI ŠATOR
19:00      Tamburaški sastav Fijakeri
 
LEGENDA:
TRG FAŠNIČKIH VELIKANA = Trg kralja Tomislava
TRG SRAKINIH MALIŠANA = Trg Matice hrvatske


 

Copyright © Zabranjena je upotreba tekstova i fotografija bez pismene dozvole. Kontakt info@samoborci.com 2016. All rights reserved

Samoborci.com By - Joomladesigns.co.uk