Dolazite li na dane Rudarske greblice ?
 
Weather by Freemeteo.com
Trenutno aktivnih Gostiju: 40 
Program samoborskog karnevala 2015.

Donosimo program samoborskog karneval za 2015. godinu :

 Samoborski karneval 2015.

Petak, 6. veljače 2015.

TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE

18:30 Proglašenje

Slobodne Fašničke Republike

Srednjoškolski fašnik Gostujuće fašničke grupe

19:30 Revija i izbor fašničkih maski

20:00 Money 2 i Mario Huljev

Subota, 7. veljače 2015.

TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE

10:00 Dječji fašnik – predstavljanje gostujućih dječjih grupa

15:00 Zabavni program (TD Ferdo Livadić, Party time, Bailatino, komedija Drobilica)

19:00 Gostujuće fašničke grupe

19:30 Revija i izbor fašničkih maski

20:00 Vatra

TRG MATICE HRVATSKE od 10:00 SRAKAfest

LIVADIĆEVA ULICA od 12:00 ETNOcest

Nedjelja, 8. veljače 2015.

TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE

11:00 Povorka dječjih vrtića

12:30 Ivana Radovniković, Kurenti,

Vid Balog

15:00 Povorka mjesnih odbora i alegorijskih kola

18:00 TS Bez kontrole

19:30 Revija i izbor fašničkih maski

TRG MATICE HRVATSKE od 10:00 SRAKAfest

LIVADIĆEVA ULICA od 12:00 ETNOcest

Programi ugostitelja

Caffe Bar Gradna - Noina arka

Mlinska 3

Caffe Bar Orion - Vještice na dvoru Caffe bara Orion

Zagrebačka 41

Hotel Lavica - zabava i ples uz King Size bend

Livadićeva 5

Krčma Gabreku 1929 - Kod Gabreka iz Pariza sletila je Mona Lisa

Starogradska 46

Restoran Samoborski slapovi - Gusari iz Hamora

Hamor 16

Petak, 13. veljače 2015.

TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE

18:00 Gostujuće fašničke grupe i Prapodravci

19:30 Revija i izbor fašničkih maski

20:00 Shooters

Subota, 14. veljače 2015.

 

10:00    Dječji fašnik: DZ Bajka, DZ Bim-bam-bom, DV Malešnica, Resnički mališani, DZ Kikići, Medenjaci,

            Teen genijalci, Hip hop by SalSam, DV Smokvica, PK Barbara, DV Tratinčica, Akrobatski rock'n'roll
11:00    Srakotrk - OK Japetić (proglašenje pobjednika oko 13 sati)
13:15    Crtić Me-Do   
14:45    Taborska naklapanja – predstavljanje mjesnih odbora
16:30    Babina špajza
17:30    Bailatino: Kum
18:30    Gostujuće fašničke grupe: Župa Dubovačka (HR), Črni maček (Ludbreg, HR), Pehinarska gospoda       (Pehlin, HR)
19:30    Kasting - izbor maski
20:00    The Frajle
TRG MATICE HRVATSKE - SRAKAfest 
10:00 – 17:00  Špelunkica, Mala dvorana POU Samobor
12:00 – 15:00  Šareni svijet, predstave za djecu
LIVADIĆEVA ULICA - ETNOcest
12:00  Otvaranje tabora mjesnih odbora

FAŠNIČKI ŠATOR

20:00    Ban i Diktatori / Kocka šećera

 

  Nedjelja, 15. veljače 2015.


TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
10:45    DZ Samoborček 
11:00    Povorka osnovnih škola: B.Toni, M. Lang, M. Šilobod, Rude, Samobor
13:00    Briljantin – Unity S
13:30    Exit band
15:00    Povorka mjesnih odbora i alegorijskih kola
                        MO Veliki i Mali Lipovec, MO Hrastina
                        U fašničkoj službi i družbi – Vid Balog
                        MO Domaslovec, MO Gradna, MO Podgrađe Podokićko
                        U fašničkoj službi i družbi – Vid Balog 
18:30    TS Od sumraka do zore
19:30  Kasting - izbor maski
20:00  Flat band / Rockfeleri
TRG MATICE HRVATSKE - SRAKAfest 
10:00 – 17:00  Špelunkica, Mala dvorana POU Samobor
12:00 – 15:00  Šareni svijet, predstave za djecu
LIVADIĆEVA ULICA - ETNOcest
14:00  Tabori mjesnih odbora
FAŠNIČKI ŠATOR

12:00    Fašnički ples zezancija za roditelje i djecu



 Utorak, 17. veljače 2014.

18:30 TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE

18:30    Fašnička povorka i revija nominiranih za Zlatnu krafnu
           Dodjela prestižne nagrade Fašničke galge u kategoriji: dajem život za Fašnik

Dodjela nagrade Srakino gnezdo
           Dodjela najprestižnije nagrade Zlatna krafna u kategorijama: mjesni odbori, pojedinačna i grupna

            maska 
           Suđenje Princu Fašniku
           Vatromet 
           Stampedo

 


* organizator zadržava prava izmjene programa


 

Copyright © Zabranjena je upotreba tekstova i fotografija bez pismene dozvole. Kontakt info@samoborci.com 2016. All rights reserved

Samoborci.com By - Joomladesigns.co.uk