Dolazite li na dane Rudarske greblice ?
 
Weather by Freemeteo.com
Trenutno aktivnih Gostiju: 68 
Program 188. samoborskog fašnika 2014.

  Donosimo  program samoborskog fašnika 2014.

Petak 21.veljače
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
18:00 Ugrijavanje - otvorenje izložbe maski Katice Podlesek u Maloj dvorani POU Samobora
18:30 Dolazak fašničkog izaslanstva, predaja ključeva
Srednjoškolski fašnik
Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola, Gimnazija A. G. Matoš, Srednja strukovna škola, Centar Lug
Gostujuće fašničke grupe - Brist (HR), Cavtat (HR)
19:30  Revija i izbor fašničkih maski
20:00  Samba Senj - pokretači dobrih vibracija
21:00  Rubikon



Subota 22.veljače
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
10:00  Dječji fašnik - predstavljanje maskiranih dječjih grupa i zborova
DZ Bajka, Pisarovinske mažoretkinje, DZ Kikići i genijalci, PZ Zagrepčanke i dečki, DZ Bim-bam-bom, Plesna grupa Balans, DV Tratinčica- Koprivnica
Predstava „Tajna Lumenove knjižice“ - Štrumpfovi
Samoborske i Svetonedeljske mažoretkinje
Klaun Ludek i šašavo šalabajzanje
13:15  Samba Senj - pokretači dobrih vibracija
14:00  Revija i izbor fašničkih maski - maskirane obitelji
14:30  Taborska naklapanja - predstavljanje mjesnih odbora
15:00  Gostujuće fašničke grupe - Brist (HR), Cavtat (HR), Bistra (HR), Karlovac (HR)
16:00  Red muzike - Babina špajza
Red plesa - Zuzana, SalSam, Shimmyice
Gostujuće karnevalske grupe
18:30  Zahod za zapošljavanje KUD-a Oštrc
19:30  Revija i izbor fašničkih maski
20:00  SUDAR percussion
20:30  Brain Holidays
22:00 Band 4 za 5

SRAKAfest  - TRG MATICE HRVATSKE
10:00 - 12:00 Likovna radionica (Mala dvorana POU Samobor)
12:00 - 15:00 SRAKAfest - predstave za djecu Šareni svijet
15:00 - 17:00 Likovna radionica (Mala dvorana POU Samobor)

ETNOCEST  - Livadićeva ulica
12:00 - 18:00 Tabori mjesnih odbora
13:00  Otvaranje Tabora mjesnih odbora uz nastup fašničkih likova
              
KLIZALIŠTE - bivša vojarna Taborec
13:00 - 14:00 DJ Sraka
14:00 - 16:00 Metloboj - hokej s metlama
16:00 - 17:00 Krafling - boćanje na ledu
Sanjkaški klub Zavojec - sanjkanje za sve, ako ima snijega


Nedjelja, 23. veljače
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
Dječji fašnik - DZ Pikići, Samoborček
12:00 Povorka dječjih vrtića: DV Obzor, DV G. Vitez, DV Osmijeh, DV Izvor, DV Potočić
13:00 Jacques Houdek i DZ Zagrebačka zvona
14:00 Fašnički gost - FIO Show  
14:45 Repriza otvorenja
15:00 Povorka mjesnih odbora i alegorijskih kola
MO Domaslovec, MO Konščica
U fašničkoj službi i družbi - Vid Balog
MO Mala Jazbina, MO Rakov Potok
U fašničkoj službi i družbi - Vid Balog
MO Farkaševec, MO Hrastina
Gostujuća fašnička grupa - Kurenti Ptuj (SLO)
18:30 TS Bez kontrole
19:30 Revija i izbor fašničkih maski
20:30 Žiga i Bandisti

SRAKAfest  - TRG MATICE HRVATSKE

10:00 - 12:00 Likovna radionica (Mala dvorana POU Samobor)
12:00 - 15:00  SRAKAfest predstave za djecu Šareni svijet
15:00 - 17:00  Likovna radionica (Mala dvorana POU Samobor)

ETNOCEST  - Livadićeva ulica
12:00 - 18:00 Tabori mjesnih odbora
13:00  Otvaranje Tabora mjesnih odbora


KLIZALIŠTE - bivša vojarna Taborec

12:00 - 15:00 DJ Sraka
Sanjkaški klub Zavojec - sanjkanje za sve, ako ima snijega



Petak, 28. veljače
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
18:00 Fašnička muzika
18:30 Zemlja partner - Slovenija
Gostujuće fašničke grupe Dobove (SLO), Hvar (HR), Makarska (HR), Župa Dubrovačka (HR)
19:00 Red smijeha
19:30 Revija i izbor fašničkih maski
20:00 La Paloma, Mariachi sastav iz Dobove (SLO)
21:30 Fali 5
HALTERNATIVA
22:30 Cherkezi United
         


Subota 1. ožujka

TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
10:00  Dječji fašnik
Stupničke mažoretkinje, DV Smokvica, DZ Bambi kids
Žonglerska grupa „Razbibriga“, ŠPK Samobor
DV Bambi, DV Tintilinić, DZ Zagrebački mališani, DZ Kikići i genijalci, Mažoretkinje Unity S, Gospel zbor „SUNCE”
11:00 Srakotrk (proglašenje pobjednika oko 13 sati)
14:00 Revija i izbor fašničkih maski - maskirane obitelji
14:30 Taborska naklapanja - predstavljanje mjesnih odbora
15:00 Gostujuće fašničke grupe - Senovo (SLO), Šmarješke toplice (SLO), Hvar (HR), Vrbovec (HR), Župe Dubrovačke (HR),
17:00 GlooHie
Red smijeha - Marina Orsag
Gostujuće karnevalske grupe
18:30 Zahod za zapošljavanje KUD-a Oštrc
19:30 Revija i izbor fašničkih maski
HALTERNATIVA
20:00 Kawasaki 3P
22:00 U pol'9 kod Sabe


SRAKAfest  - TRG MATICE HRVATSKE
10:00 - 12:00 Likovna radionica (Mala dvorana POU Samobor)
12:00 - 15:00 SRAKAfest predstave za djecu Šareni svijet
15:00 - 17:00 Likovna radionica (Mala dvorana POU Samobor)

ETNOCEST  - Livadićeva ulica
12:00 - 18:00 Tabori mjesnih odbora
13:00  Otvaranje Tabora mjesnih odbora


KLIZALIŠTE - bivša vojarna Taborec
13:00 - 14:00 DJ Sraka
14:00 - 16:00 Metloboj - hokej s metlama za maskiranu djecu i roditelje
16:00 - 17:00 Krafling - boćanje na ledu
Sanjkaški klub Zavojec - sanjkanje za sve, ako ima snijega




Nedjelja, 2. ožujka
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
10:00 Dječji fašnik - DZ Smješak
11:00 Povorka osnovnih škola:
Samobor, Rude, Mihael Šilobod, Milana Langa, Bogumila Tonija
13:00 Endi
14:00 Revija i izbor fašničkih maski - maskirane obitelji
14:30 TS Bez kontrole
Repriza otvaranja
15:00 Povorka mjesnih odbora i alegorijskih kola
MO Veliki i Mali Lipovec, MO Podvrh
Red smijeha - Denis Bašić
MO Gradna, GČ Gornji kraj – Hamor
Red smijeha - Denis Bašić
MO Celine, GČ Kolodvorsko naselje – Sajmište
Gostujuća maskirana grupa Prapodravci
18:30 Red muzike - TD Ferdo Livadić
19:30 Revija i izbor fašničkih maski
20:00 Darko Domijan & Duško Lokin uz grupu Potepuhi

SRAKAfest  - TRG MATICE HRVATSKE

10:00 - 12:00 Likovna radionica (Mala dvorana POU Samobor)
12:00 - 15:00 SRAKAfest predstave za djecu Šareni svijet
15:00 - 17:00 Likovna radionica (Mala dvorana POU Samobor)


ETNOCEST - Livadićeva ulica
12:00 - 18:00 Tabori mjesnih odbora
13:00 Otvaranje Tabora mjesnih odbora


KLIZALIŠTE - bivša vojarna Taborec

13:00 - 15:00  DJ Sraka, ples pod maskama
Sanjkaški klub Zavojec - sanjkanje za sve, ako ima snijega
 



Utorak, 4. ožujka
TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
18:30  Fašnička povorka
Dodjela prijelaznih kipeca Srake najboljim grupama osnovnih i srednjih škola, mjesnim odborima
Dodjela Fašničkih galgi, nagrade Srakino gnezdo
Finale pojedinačnih i grupnih fašničkih maski
Proglašenje nagrađenih pojedinačnih i grupnih maski
Scenski program fašničkih likova - suđenje Princu Fašniku
Vatromet  
Disco Inferno Magic 70





Program Gradske knjižnice Samobor
21.2. -  4.3.
Odjel za odrasle
Fašnička izložba - stare fotografije, plakati,“Srake“

Odjel za djecu i mlade
Fašničke radionice - izrada maski

27.2. predstavljanje knjige Zdenka Bašića MJESEČEVE SJENE: O vješticama i pričama noćnih sati sjeverozapadnog dijela Medvednice i samoborskog kraja,
gošća Lidija Bajuk

 

 


 

Copyright © Zabranjena je upotreba tekstova i fotografija bez pismene dozvole. Kontakt info@samoborci.com 2016. All rights reserved

Samoborci.com By - Joomladesigns.co.uk